Воскресенье, 6 августа, 2023

Перевертні зі Старомлинівки: колаборанти під маскою патріотів

Дата:

За рік війни немало українських міст і селищ, на жаль, опинилися під російською окупацією, але їхні мешканці не втрачають надії на звільнення та допомагають ЗСУ чим можуть — наприклад, повідомляють про пересування сил ворога. Але є і ті, хто пішов на співпрацю з окупантами. Про двох таких Іуд у селищі Старомлинівка Донецької області нещодавно дізнався наш кореспондент, піше narodna-pravda.

Олександр Васильович Гуков (народився 26 грудня 1984 року, номер паспорту ВЕ460704, ІПН 3104100132, адреса: с. Старомлинівка Великоновосілківського р-ну, вул. Чапаєва, 35, працює у Старомлинівці нотаріусом. Він та людина, яка знає в селі усіх, якій односільці довіряють реєстрацію своїх угод та майнових прав. І цією довірою він користується, щоб «дружити» з окупантами.

Достеменно відомо, що 21 березня 2023 року Гуков відвідував управління так званої «міліції днр» у м. Донецьку, щоб дати свідчення проти двох людей. Це підтверджується протоколом його допиту як потерпілого в цій установі.

Перевертні зі Старомлинівки: колаборанти під маскою патріотів

Перевертні зі Старомлинівки: колаборанти під маскою патріотів

Як видно з протоколу, Гуков звертається до окупантів як до представників законної влади та просить їх знайти і покарати людей, які начебто вимагали в нього гроші.

Особливо кричущим є те, що у цих Іуд є активи та підприємства на підконтролній території України, вони платять якісь податки, сдають звітність, роблять перекази в банках та інше, прикидаються нормальними. На ділі будучи під контролем ФСБ. Незрозуміло — то СБУ з ними теж працює, або ще не працює.

Також ціквао, що місцеві жителі розповідають, що колаборант і його батько, Василь Петрович Гуков (подробиці за посиланням: https://agroportal.ua/ru/publishing/klub-agroeffektivnosti/razumnaya-agronomiya-kak-uvelichit-urozhainost-na-20-tsga-v-usloviyakh-zasukhi ), який керує великим агропідприємством (2,5 тис. га землі у Великоновосілківському районі), з 2014 до 2022 поводилися як палкі патріоти України, критикували РФ, говорили односільчанам, що якщо РФ нападе на Україну, то будуть в перших рядах та зі зброєю в руках нищити орків поки їх не залишиться взагалі.

Але щойно окупанти зайшли у район, як загадковим чином почали зникати власники інших сільськогосподарських земель — їх заарештовувало ФСБ, а їхні землі переходили до… Гукових. Тож неважко здогадатися, хто писав доноси. Такі от собі серійні перевертні.

Обидва колаборанти, судячи з їхньої поведінки, наразі почуваються безкарними. Але ж відплата може прийти набагато раніше за ЗСУ. Знаючи про зрадника, місцеві партизани, скоріш за все, захочуть ближче з ним познайомитися. Хоча б для того, аби зазирнути в очі і спитати: «Ну як же так?»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Поделись публикацией:

Новое на сайте

Это также Вам понравится
Похожее

Сын, депутат и бизнесмен

22-летний Дмитрий Копанчук, сын народной депутатки, уехал из УкраиныПо результатам местных...